Zadzwoń512-279-490

Osoby cierpiące z powodu łysienia bardzo często błądzą między specjalistami. Nierzadko spotykają się z niezrozumieniem problemu, nie uzyskując odpowiedniej pomocy.

Nie jest prawdą, że Panowie cierpią z powodu łysienia mniej niż Panie. Tutaj nie ma reguły. Po prostu łysienie mężczyzn jest bardziej „akceptowalne” przez społeczeństwo, zaś widok kobiety z rzadkimi włosami budzi niestety niezdrowe zainteresowanie.

Osoby borykające się z wypadaniem włosów są również bardzo podatne na nieuczciwe zabiegi marketingowe i “wspaniałe kuracje”. W efekcie jest to strata czasu, pieniędzy i co najgorsze, olbrzymia frustracja.

Wychodzimy z założenia, że zawsze istnieje rozwiązanie, które okaże się pomocne w tej nierównej walce.

Hair Clinique został stworzony z myślą o osobach borykających się z problemem wypadania włosów, szukających diagnozy oraz odpowiednio dobranych, skutecznych kuracji.

Hair Clinique oferuje:

– konsultacje dotyczące wypadania włosów/trychologiczne (około 45 min),
– zbiegi medyczne wykonywane przez lekarza, m.in. osocze bogatopłytkowe na skórę głowy oraz mezoterpia skóry głowy, zabieg Dr Cyj
– kamuflowanie łysienia: mikropigmentacja skóry głowy
– w zaawansowanych przypadkach łysienia: niechirurgiczne uzupełnienia włosów najwyższej jakości włosami polskimi,
– lasery Theradome,

W razie potrzeby kierujemy również do lekarza pierwszego kontaktu, endokrynologa, ginekologa, dermatologa – w celu wykonania specjalistycznych badań.

Więcej na stronie „O mnie”.

Zadbaj o swoje włosy już dziś! 512-279-490
Skontaktuj się z nami