Zadzwoń512-279-490

Hair Clinique wychodzi na przeciw potrzebom osób, u których wypadanie włosów i przerzedzone włosy stały się kompleksem. Zdajemy sobie sprawę, że łysienie jest problemem, który znacząco może wpływać na jakość codziennego funkcjonowania.
Jest to krępujący problem zarówno dla Pań jak i Panów, bez znaczenia na stopień przerzedzenia włosów.

 

Dla kogo są przeznaczone nasze usługi?

  • dla Panów, którzy chcą poddać się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy i zyskać nowy, atrakcyjny wygląd. Mikropigmentacja skóry głowy może Cię odmłodzić nawet o 15 lat.
  • dla Pań i Panów, którzy chcą zagęścić włosy (prześwity na skórze głowy stają się mniej widoczne, znika problem świecącej skóry głowy)
  • dla Pań i Panów po przeszczepach włosów w celu zagęszczenia obszaru przeszczepionego i/lub zakamuflowaniu blizn po przeszczepie
  • dla osób dotkniętych łysieniem plackowatym – odbudujemy zarys włosów na całej głowie (Alopecia Totalis i Universalis)
  • dla Panów chcących zagęścić brodę

oraz

  • uzupełnienia z włosów słowiańskich – dla Pań i Panów. Nowoczesne systemy z delikatnych, naturalnych włosów. Oferujemy zagęszczenia włosów częściowe lub całkowite.
Dbamy o jakoś wykonanych usług. Czym się wyróżniamy?

Mikropigmentacja skóry głowy (scalp micropigmentation)  w naszym salonie wykonywania jest w oparciu o najlepsze techniki tej usługi, zgodnie ze standardami ogólnoświatowymi. Pracujemy na najlepszych pigmentach oraz stale się doszkalamy. Ciągły rozwój w tej branży jest po prostu koniecznością.

Utrzymujemy standardy higieniczne wykonywanych usług – wszystkie akcesoria mające styczność ze skórą są jednorazowego użytku!

Mamy pełne ubezpieczenie wykonywanych usług – chronimy klienta i swoją pracę.

Podczas wybierania technika mikropigmentacji prosimy również zwrócić uwagę na to czy działalność jest zarejestrowana –  tylko tak mają Państwo bezpieczeństwo i pewność wykonania prawidłowej usługi.

Jako nieliczni w cenie usługi dajemy również roczną gwarancję utrzymania się mikropigmentacji.
Z kolei kolejne sesje po 2/3 latach to koszt 60% ceny wyjściowej.

Zdajemy sobie sprawę, że masz dużo pytań lub wątpliwości odnośnie tego jak będziesz wyglądał po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy.
Dlatego zapraszamy na bezpłatną konsultację we Wrocławiu przy ul. Rydygiera 55 lub przez whatsapp/tel. Przy konsultacji zrobimy zarys linii frontalnej według Twoich upodobań i naszych ew. wskazówek.

Technik mikropigmentacji Marta Kurzawska jest również certyfikowanym trychologiem z Institute of Trichologists w Londynie – w razie przeciwwskazań odnośnie stanu skóry głowy i włosów otrzymają Państwo rzetelną poradę odnośnie tego jaki będzie efekt mikropigmentacji przy danym typie łysienia oraz jakie są możliwości spójnych kuracji przeciw łysieniu połączonych z mikropigmentacją czy uzupełnieniami z włosów.

Więcej na stronie „O mnie”.

Zadbaj o swoje włosy już dziś! 512-279-490
Skontaktuj się z nami