Zadzwoń512-279-490

Artysta mikropigmentacji skóry głowy

Jestem pasjonatką mikropigmentacji skóry głowy. Kilkunastogodzinna praca zostaje w pełni zrekompensowana efektem, który można osiągnąć.
U Panów uzyskujemy odmłodniony wizerunek, a u Pań zwykle jest to zagęszczenie włosów, które daje im większe poczucie komfortu przy przerzedzeniach.

Szkoliłam się u najlepszych techników mikropigmentacji w Polsce i w Europie poznając dostępne techniki mikropigmentacji skóry głowy. Teoretycznie mikropigmentacja skóry głowy poleca na stawianiu „kropeczek”, jednak nie może być to ich przypadkowe umiejscowienie. Należy tak wykonać pigmentację, aby była ona jak najbardziej naturalna i dawała piękny, estetyczny wygląd.

W pracy technika mikropigmentacji skóry głowy liczy się przede wszystkim praktyka, zmysł estetyczny, ciągłe doskonalenie się poprzez uczestniczenie w szkoleniach (zwykle są to szkolenia poza Polską) oraz duża doza cierpliwości przy wykonywaniu zabiegu.
Mając na uwadze wszystkie te kwestie, w każdą pigmentację wkładam 100%.

Kwalifikacje do zawodu trychologa

W 2013 r. rozpoczęłam edukację w Institute of Trichologists w Londynie. Do tej decyzji dojrzewałam długo, jednak uświadomiłam sobie, że chciałabym rozwijać się wyłącznie w tej konkretnej dziedzinie. Start nauki w Insytucie poprzedzały lata zaznajamiania się badaniami naukowymi o łysieniu i najnowszych rozwiązaniach w tej dziedzinie, towarzyszących chorobach, produktach pielęgnacyjnych do włosów etc. Większość z nich testowałam na sobie. Z jednej strony żałuję, że spotkał mnie taki a nie inny problem, a z drugiej – obrałam ster na konkretne działania i pomoc kobietom i mężczyznom w podobnej sytuacji.

Institute of Trichologists ukończyłam w połowie 2016 r. zdobywając tytuł A.I.T.
W międzyczasie odbyłam praktyki w Spencer Clinic oraz Fulham Scalp Hair Clinic w Londynie.

Z kolei w Polsce kontynuowałam zgłębianie wiedzy, tym razem w kierunku tuszowania przerzedzeń i maskowaniu łysienia – dzięki temu będę mogła zaproponować Państwu odpowiednio dobrany system z włosów.

Zadbaj o swoje włosy już dziś! 512-279-490
Skontaktuj się z nami

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.